خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]

09126500937

09904311468


کود آسکوپاد

کود آسکوپاد

آسکوپاد یک محرک زیستی حاوی عصاره جلبک دریایی، اسید‌های آمینه و عناصر غذایی مورد نیاز گیاه بوده که استفاده از آن موجب افزایش کیفیت محصول و مقاومت گیاه در برابر استرسهای محیطی می‌شود. این ترکیب تمام عناصر غذایی مورد نیاز گیاه را در طول دوره رشد، رنگ دهی میوه و رسیدن میوه در اختیار گیاه قرار می دهد.

آسکوپاد رسیدن غیر همزمان میوه را به حداقل رسانده و ایمنی گیاه را در مقابل بیماریها افزایش می دهد. اثر محافظتی آسکوپاد در زمان رسیدن میوه، بیشتر به خاطر حضور الیگوساکاریدهای مؤثر آن است. مواد فاکوایدان و لامینارین موجب تولید فیتوآلکسین در گیاه می شوند که یکی از مهمترین واکنشهای دفاعی گیاه در جلوگیری از بیماریهای گیاهی و تنشهای محیطی محسوب می شود.

الیگوآلجیناز موجود در این کود باعث تحریک فعالیتهای میکروبی مفید خاک اطراف ریشه شده که منجر به افزایش جمعیت آنها و در نهایت دسترسی بهتر و مطلوب تر عناصر غذایی برای گیاه می گردد. آسکوپاد همچنین دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی است که سلولهای گیاه را در مقابل رادیکالهای آزاد و تنشهای Oxidative حفاظت می کند. شبه هورمونهای رشد موجود در این محصول باعث رشد و توسعه اندامهای گیاه می شود و همچنین به ریشه گیاه کمک می کند تا حداکثر رشد را نشان دهد.

قیمت: تماس تلفنی تومان

کود آمینو اکتیو 1 کیلویی

کود آمینو اکتیو 1 کیلویی

کود آمینو اسپری بیولوژِک

کود آمینو اسپری بیولوژِک

کود مایع هوم استیم

کود مایع هوم استیم

کودNU-MIX

کودNU-MIX

کود ان کی 60

کود ان کی 60

کود پتاس52

کود پتاس52

کود میکروتاپ

کود میکروتاپ

کود سولجر

کود سولجر

کود گارد

کود گارد

کود انرژی

کود انرژی