خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می خرید پرزگیر دوکاره ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق خرید قالب وردپرس خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون خرید لپ تاپ استوک
حذف در پنل کاربری [X]

09126500937

09904311468


آکوافر فلاور Aquafer Flower
لیست محصولات

آکوافر فلاور Aquafer Flower

Aquafer Flower


کود فلاور آکوافر با داشتن درصد کمی نیتروژن، درصد بیشتری فسفر و کمی پتاسیم محرک تولید جوانه های گل در گیاهان میباشد. استفاده از این کود ناشی از نیاز به فسفر در مزارع کشاورزی است که به شدت برای تولید بیشتر و با کیفیت تر محصولات کشاورزی توصیه میشود. منیزیم موجود در فرمولاسیون این کود موجب جذب سریعتر عنصر فسفر و انتقال راحت آن در اندام گیاه میباشد. کود مایع فلاور هم از طریق ریشه ها و هم به صورت سیستماتیک از طریق شاخ و برگ جذب گیاه میشود. این کود حاوی هورمون گلدهی بوده و موجب افزایش گلدهی در گیاهان میشود.
همچنین این کود باعث افزایش قدرت جوانه زنی دانه گرده، افزایش کمی و کیفی محصول، افزایش مقدار کلروفیل و بالا بردن کارایی فتوسنتز، جلوگیری از ریزش گلها و تقویت سیستم رویشی در گیاهان، افزایش گلدهی، کاهش گلریزی و در نتیجه افزایش تعداد میوه میشود.

نحوه مصرف آن 8-6 لیتر در هکتار بصورت آبیاری و 4-2 لیتر در هزار لیتر آب بصورت محلولپاشی میباشد.

  • برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش به شماره های 00982136856576/09126500937 تماس حاصل نمایید.

قیمت: 240.000 تومان

محصولات مرتبط