فیلمو وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می
حذف در پنل کاربری [X]

09126500937

09904311468


آکوافر روتر Aquafer Rooter
لیست محصولات

آکوافر روتر Aquafer Rooter

Aquafer Rooter

کود ریشه زای آکوافر حاوی 10 درصد عنصر فسفر بوده که به سرعت توسط گیاه جذب می­شود. فسفر در انتقال انرژی در سراسر گیاه، تشکیل دانه، افزایش مقاومت گیاه به سرمای زمستان و گرمای تابستان، تحریک رشد ریشه، ثبات گیاه و بهبود طعمم میوه ­ها نقش به سزایی دارد. کلات کننده های ویژه در فرمولاسیون این کود سرعت جذب را افزایش داده و سبب تسهیل در انتقال این عنصر در گیاه می­شود. کود روتر آکوافر مناسب برای زمانی است که گیاه به جذب سریع و بالای فسفر نیاز دارد. این کود به صورت کامل در آب حل شده و قابل استفاده در محلول پاشی برگی و سیستم­ های آبیاری مختلف می­باشد. کود مایع روتر حاوی هورمون و بهترین کود برای ریشه ­زایی و رشد در گیاهان می­باشد.

عملکرد

کود مایع روتر آکوافر موجب تحریک ریشه زایی در گیاهان و بهبود مکانیسم ریشه زایی در نشاها و قلمه ها می­شود. افزایش کیفیت و کمیت محصول، کمک به تقویت سیستم رویشی از دیگر مزایای استفاده از کود فسفر بالای آکوافر می­باشد. هیومیک اسید موجود در این کود نیز موجب اصلاح خاک و جذب مطلوب تر عنصر فسفر توسط گیاه می­شود. برای تمام مراحل رشد گیاه به خصوص ابتدای رشد رویشی و زایشی قابل استفاده است.

نحوه مصرف آن 8-6 لیتر در هکتار بصورت آبیاری و 4-2 لیتر در 1000 لیتر آب بصورت محلول پاشی میباشد.

  • برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش به شماره های 00982136856576/09126500937 تماس حاصل نمایید.

قیمت: 250000 تومان

محصولات مرتبط